ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ
Ξεκίνησα αυτό το forum γιατί το βλέπω πιο τακτοποιημένο σε σχέση με το χάος του facebook. Ελπίζω να σας αρέσει και να το συνεχίσουμε.
ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ

Το καφενείο των φίλων της Φυσικής

ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε

Γεια σε όλους

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2010

Γεια σε όλους Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σε όλους   Γεια σε όλους Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 11:54 pm

Καλως ήρθατε στο στέκι των Φυσικών83,

Για να δείτε σύνοψη των θεμάτων πατήστε "FORUM"
Για να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα κάντε κλικ στο: "ΜΕΛΗ" και μετά στο "PM" (personal message).
Για να δείτε αν σας έχουν στείλει κάποιο μήνυμα κλικ στο: "ΜΗΝΥΜΑΤΑ". Εκει κάντε κλικ στο: Εισερχόμενα ή Απεσταλμένα ή Εξερχόμενα ή Αρχείο.
Οταν θέλετε να κατεβάσετε κάποιο αρχείο που έχει απόκρυψη πρέπει πρώτα να στείλετε μια "ΑΠΑΝΤΗΣΗ" ή "ΑΙΤΗΣΗ" (πχ. thanks) σ αυτόν που δίνει το αρχείο. Μετά αυτόματα θα εμφανιστεί το αρχείο.

Μήνυμα admin (Αρης Γκ)
Ξεκίνησα αυτό το forum γιατί το βλέπω πιο τακτοποιημένο σε σχέση με το χάος του facebook. Ελπίζω να σας αρέσει και να το συνεχίσουμε. Σαν πρώτη φάση όποιος θέλει μπορεί να γράφει στοιχεία για τη ζωή του (παιδια, γατιά κλπ), το email του, και τις δραστηριότητες του (που εργάζεται, hobbies, πτυχία που έχει πάρει πέρα του φοβερού πτυχίου του ΑΠΘ). Ξερω ότι ο χρόνος σας είναι πολύτιμος αλλά ελπίζω στην συνεργασία όλων μας. Αν θέλει κάποιος να βοηθήσει μπορεί να γίνει administrator αρκει να μου στείλει pm.

Προσωπικά στοιχεία:
Εχω τρια παιδιά (1αγ+2κ), είμαι καθηγητής Φυσικός σε Λύκειο στα περιχωρα της Καρδίτσας, έχω κάνει μεταπτυχιακό στο University of Surrey, England και στο τμήμα Medical Physics, χωρίς ποτέ να προσπαθήσω να το αναγνωρίσω στο ΔΙΚΑΤΣΑ.

Το email μου είναι arisgat@sch.gr, kathigitis@freemail.gr

Τρεχω και δεν φθάνω. Εσεις?

Τα ξαναλέμε. περιμένω pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://fysiko.forumgreek.com

Γεια σε όλους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ :: Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΣΧΕΤΙΚΟΤΗΤΑΣ... :: Γνωριμία με τα μέλη-
Μετάβαση σε: